logo małe-05 ikonaSzkoła Nowej Ewangelizacji (SNE) jest jednym z ruchów w Kościele katolickim, którego celem jest ewangelizacja, formacja ewangelizatorów oraz inicjowanie nowych ośrodków ewangelizacyjnych na poziomie kraju, diecezji, parafii i wspólnot. Chcemy, aby każdy katolik potrafił głosić Dobrą Nowinę w sposób prosty, praktyczny i bazujący na osobistym doświadczeniu.

Szkoła Nowej Ewangelizacji jest odpowiedzią na wezwanie Jana Pawła II do Nowej Ewangelizacji, która powinna być “nowa w swoim zapale, nowa w swych metodach i nowa w środkach wyrazu” (przemówienie Jana Pawła II na Haiti, 09.03.1983).

Kontakt z nami

  Za pomocą tego formularza możesz wysłać do nas swoją intencję lub świadectwo. W innych sprawach prosimy o kontakt przez stronę snegliwice.org

  Wybierz rodzaj wiadomości ->

  Imię (wymagane) zostanie użyte przy czytaniu intencji lub świadectwa

  Twój adres email (wymagane)

  Zgoda na upublicznienie
  Wyrażam zgodę na użycie moich danych (imię i intencja/świadectwo) we wszelkich mediach należących do SNE Gliwice takich jak strony internetowe, portal Youtube, Facebook, Instagram itp.
  Jeśli NIE wyrażasz zgody - intencja przekazana zostanie TYLKO do wstawienników różańcowych.

  Wybierz zgodę ->

  SNE Gliwice nie gromadzi i nie przetwarza danych z formularza w sposób inny niż wymieniony powyżej. Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość.

  Temat wiadomości (wymagane)

  Intencja lub świadectwo (wymagane)