modlitwa

Wyobraź sobie, że Twoje życie jest podróżą. Nie wiesz, jak długą: nie znasz celu, ani czasu dotarcia do niego. Czasem jest Ci zupełnie dobrze, fajna zabawa i dobre towarzystwo poprawiają Ci nastrój… ale są też chwile, w których odkrywasz BRAK: pokoju, miłości, akceptacji, zdrowia, dobrej relacji, bezpieczeństwa… sam wiesz ile tego jest. Chcesz, by było inaczej, tylko czy to możliwe? Przyjmij Boży dar nowego życia i przekonaj się!
Zatrzymaj się na moment i bądź szczery. Stań przed Jezusem i zaproś Go do tej podróży. Zaryzykuj, choć może ktoś naopowiadał Ci o Nim kłamstw. Przekonaj się sam – do wygrania masz całe życie: doczesne i wieczne!

Jezu, dziękuję Ci za Twoją miłość. Ze względu na nią zapraszam Cię dziś do swego serca. Chcę by moje życie się zmieniło, chcę odrzucić wszelki grzech i brud, które Cię obrażają, chcę doświadczyć Twego przebaczenia, akceptacji, bezpieczeństwa, uzdrowienia, wszystkiego tego co przynosi mi zbawienie, które dla mnie uzyskałeś przez śmierć na krzyżu i Zmartwychwstanie. Wejdź do mego serca, do mojego życia i zajmij się mną. Bądź moim Zbawicielem (chcę przyjmować Twoją pomoc) i Panem (chcę być Tobie posłuszny) na zawsze. Amen.

 

Jeśli przed modlitwą masz pytania – skontaktuj się z nami.

Jeśli pomodliłeś się w ten sposób – możesz nam o tym napisać.